اجاره خانه| اجاره خانه در تهران| اجاره خانه آپارتمان تهران

اجاره خانه در منطقه 18 تهران | برای اجاره خانه در یافت آباد چقدر باید هزینه کنیم؟ +عکس

در این مطلب به بررسی قیمت اجاره خانه در یافت آباد خواهیم‌ پرداخت.

اجاره خانه در منطقه 18 تهران | برای اجاره خانه در یافت آباد چقدر باید هزینه کنیم؟ +عکس

اجاره خانه در سال های اخیر همراه با افزایش قیمت مسکن در سراسر کشور افزایش شدید پیدا کرده است. در واقع قیمت اجاره خانه هر ساله درصد قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند و امسال نیز این اتفاق رخ داد.افزایش قیمت اجاره خانه در سال جاری به حدی بود که باعث شد بسیاری از ساکنین مراکز شهرها به حومه شهرها مهاجرت کنند و این اتفاق به ویژه در مورد شهر تهران مشهود بود. با این حال یک نماینده مجلس می‌گوید قیمت اجاره خانه از اواسط مردادماه کاهشی شده است.

برای رهن و اجاره آپارتمان دریافت آباد تهران مبلغی بین ۲۰۰ میلیون تومان تا ۴۵۰میلیون تومان برای ودیعه نیاز دارد، برای اجاره هم حدود ۳ میلیون تا ۵ میلیون تومان باید هزینه در نظر داشته باشید.

برای رهن و اجاره یک واحد ۸۵ متری در یافت آباد که در سال ۱۴۰۱ ساخته شده است و تمام امکانات را دارد باید ۴۵۰ میلیون تومان پول رهن بدهید.

اجاره واحد ۶۰ متری در یافت آباد که ۱خوابه باشد و انباری و آسانسور هم داشته باشد نیز به ۲۳۵ میلیون تومان برای ودیعه نیاز دارد.

واحدهای کوچکتر نیز در محله یافت آباد  یک ساختمان ۱۱ ساله با رهن ۲۵ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۱ میلیون تومانی آگهی شده است.

واحد ۶۶ متری ۲ خوابه که امکانات لازم را داشته باشد نیز در یافت آباد به ۱۵۰ میلیون تومان برای ودیعه و ۶ میلیونو ۶۰۰ هزار تومان برای اجاره نیاز دارد.

همچنین رهن و اجاره یک واحد ۷۵ متری در این محله با رهن کامل ۳۷۰ میلیون تومانی امکان پذیر است این آپارتمان که ۲ خوابه است پارکنیگ و انباری،آسانسور نیز دارد برای اجاره آگهی شده است.

واحدهای با متراژ ۷۱ متردر محله یافت آباد نیز همانطور که ذکر شد با قیمت های بالایی اجاره داده می شوند؛ اگر بخواهید یک واحد ۷۱ متری ۸ساله دو خوابه بدون انباری را در این منطقه اجاره کنید باید ۲۵۰ میلیون تومان پول رهن بپردازید با این مبلغ و اجاره ۵ میلیون تومانی می توانید این خانه را کرایه کنید.

18423338_827

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار