قیمت شاهین| قیمت شاهین اتوماتیک| قیمت شاهین امروز

فنر قیمت شاهین در رفت | جدیدترین قیمت شاهین سایپا در بازار

در این مطلب جدیدترین قیمت شاهین را بخوانید.

فنر قیمت شاهین در رفت | جدیدترین قیمت شاهین سایپا در بازار

قیمت شاهین در سال گذشته به یکباره با افزایش شدیدی همراه شد. در سال 1402 قیمت شاهین با کاهش قیمت خودرو در بازار همراه شد و به طرز قابل توجهی ریخت. قیمت شاهین در بازار و کارخانه تفاوت زیادی دارد. قیمت شاهین در هفته های اخیر در کانال 500 میلیون تومان بوده است. جدیدترین قیمت شاهین را در این مطلب بخوانید.

در آگهی‌های بازار خودرو، شاهین مدل ۱۴۰۰ با کارکرد دو هزار کیلومتر ۵۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین خودرو شاهین مدل ۱۴۰۲ صفر ۵۲۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز خودروهای شاهین به دست خواهید آورد.

قیمت

سایپا شاهین (با نام پروژه‌ای اس‌پی۱۰۰) خودروی سواری ساخت گروه خودروسازی سایپا است. شاهین از پلت‌فرم مشترک با تویوتا بلتا و ولیکس سی۳۰ استفاده می‌کند.

در خودروی شاهین از موتور بهبودیافتهٔ M15 TC استفاده شده‌ است که ساختار کلی آن مشابه موتور خودروهای تیبا، ساینا و کوییک است؛ ولی در این خودرو از توربوشارژر برای افزایش توان و گشتاور موتور بهره گرفته شده‌ است. 

از امکانات رفاهی و آپشن‌های سایپا شاهین می‌توان به فرمان برقی، رینگ ۱۵ اینچ آلومینیومی، کی‌لس استارتر، دوربین عقب، مانیتور لمسی، سنسور دنده عقب، تهویه اتوماتیک، ورود بدون کلید PEPS، سانروف، ترمزهای ۴ چرخ دیسکی، سیستم پایش فشار باد تایر TPMS، نشانگر تعویض دنده، چراغ دی‌لایت و چراغ اتوماتیک و صندلی چرمی اشاره کرد.

سایپا که شاهین را با نام «رهام» در سال ۱۳۹۷ و در نمایشگاه خودروی شیراز رونمایی کرد؛ در اسفند ۱۳۹۸ نام آن را به «شاهین» تغییر داد و در ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ پیش‌فروش آن را آغاز کرد. تولید انبوه شاهین در آذر ۱۳۹۹ آغاز و نهایتاً اولین سری آن در اسفند ۱۳۹۹ تحویل داده شد. با این وجود، خریداران مدل‌های اولیه اذعان داشتند که خودروی آنها دارای ایرادات قابل توجهی است. سایپا بعدها مدعی افزایش کیفیت شاهین نسبت به مدل‌های اولیه شد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار