قیمت میوه| قیمت میوه و تره بار| قیمت میوه و سبزیجات

قیمت میوه در هفته سوم آبان ۱۴۰۲ | موز، نارنگی، انار و سیب کیلویی چند؟

رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت میوه و تره بار در بازار خبر داده است.

قیمت میوه در هفته سوم آبان ۱۴۰۲ | موز، نارنگی، انار و سیب کیلویی چند؟

قیمت میوه به خصوص میوه های پاییزی در شروع فصل سرما گران شده است. قیمت میوه به از گران ترین میوه هاست که هر کیلو به ۸۹ هزار تومان قیمت گذاری شده و در کنار گلابی و انار میوه های گران قیمت محسوب می شوند. قیمت میوه های آبدار همچنان از بقیه میوه ها ارزان تر است. تازه ترین گزارش درباره قیمت میوه در بازار را بخوانید.

مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت میوه و صیفی در هفته‌های قبل نوسان چندانی نداشته و به گفته مسوولان تولیداتمان نسبت به سال گذشته ۱.۵ برابر شده است.

بر اساس مشاهدات میدانی از مغازه‌های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو خیار ۱۵ تا ۲۸ هزار تومان، گوجه فرنگی ۱۳ تا ۱۸ هزار تومان، پیاز زرد ۱۳ تا ۱۷ هزار تومان، پیاز قرمز ۱۸ هزار تومان، سیب زمینی ۱۳ تا ۱۵ هزار تومان، موز ۵۸ تا ۶۹ هزارتومان، نارنگی ۱۵ تا ۲۳ هزار تومان، انواع هلو ۲۵ تا ۶۵ هزار تومان، انگور ۲۵ هزار تومان، انار ۳۲ تا ۶۵ هزار تومان و سیب ۲۹ هزار تومان است.

گفتنی است قیمت‌های ذکر شده حدودی بوده و ممکن است در برخی مناطق بیشتر یا کمتر باشد.

در شهریور ماه رئیس اتحادیه بارفروشان عنوان کرد که تولیدات نسبت به سال گذشته ۱.۵ برابر بیشتر شده و قیمت برخی اقلام میوه و صیفی در بازار ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش یافته است.

در میادین میوه و تره بار نیز قیمت هر کیلو پیاز قرمز ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان، پیاز زرد ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان، سیب زمینی ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان، گوجه فرنگی ۱۱ هزار تومان، انار ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان، سیب ۲۲ تا ۲۳ هزار تومان، لیموشیرین ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان، موز ۴۷ تا ۵۱ هزار تومان، نارنگی ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان و هلو ۲۸ هزار تومان است

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار