اجاره خانه| اجاره خانه در تهران| اجاره خانه رد شهر زیبا تهران

اجاره خانه در کرج گران شد | قیمت اجاره خانه در محله اعیان نشین کرج +عکس

اگر قصد اجاره خانه در کرج را دارید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اجاره خانه در کرج گران شد | قیمت اجاره خانه در محله اعیان نشین کرج +عکس

در سال های اخیر همراه با افزایش قیمت مسکن در سراسر کشور، قیمت اجاره خانه نیز افزایش شدید پیدا کرده است. قیمت اجاره خانه هر ساله درصد قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. امسال نیز قیمت اجاره خانه افزایش یافت و این افزایش قیمت باعث شد که بسیاری از ساکنین مراکز شهرها به حومه شهرها مهاجرت کنند و این اتفاق به ویژه در مورد شهر تهران مشهود بود. با این حال یک نماینده مجلس می‌گوید قیمت اجاره خانه از اواسط مردادماه کاهشی شده است

 مهرشهر محله‌ای اعیان نشین در جنوب غربی کرج استان البرز ایران است. اگر قصد اجاره یک خانه در مهرشهر را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۱۱۰ تا ۲۵۰ متری در مهرشهر با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در مهرشهر را دارید، یک واحد ۱۱۰ متری سه خوابه که انباری، پارکینگ و آسانسور دارد با رهن کامل ۹۵۰ میلیونی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در مهرشهر هستید می‌توانید یک خانه ۱۷۵ متری که سه اتاق خواب دارد را با پول پیش ۷۰۰ میلیونی و اجاره ۱۸ میلیون تومانی در مهرشهر کرایه کنید.

اگر واحد بزرگ تر مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۲۰۰ متری است و سه اتاق خواب و آسانسور، انباری دارد را با رهن ۱ میلیاردو ۲۰۰ میلیون و اجاره ۳۰ میلیون در مهرشهر کرایه کنید.

برای رهن کامل یک آپارتمان ۱۸۰ متری هم می توانید به مهرشهر مراجعه کنید در این محله یک واحد که به گفته آگهی دهنده لابی همه خواب کمد دیواری لوکیشن و ۳ اتاق خواب دارد را با رهن کامل ۱ میلیاردو ۳۵۰ میلیون تومان در مهرشهر قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری با متراژ ۲۵۰ متر در حالی که ۷  سال از ساخت آن گذشته باشد و سه اتاق خواب داشته باشد، با پول پیش ۱ میلیاردو ۵۰۰میلیون و اجاره ۳۹ میلیون تومان در مهرشهر برای اجاره آگهی شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

333333000000000000000000

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار