قیمت گوشی| قیمت گوشی سامسونگ| قیمت گوشی امروز

طوفان دلار با قیمت گوشی چه کرد؟ | تازه ترین قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی و آیفون

افزایش قیمت دلار طی دو روز اخیر تاثیر خودش را روی بازار طلا و سکه و همچنین بازار خودرو گذاشته است اما در مورد بازار موبایل شرایط چگونه است؟

طوفان دلار با قیمت گوشی چه کرد؟ | تازه ترین قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی و آیفون

قیمت گوشی طی سال های اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. قیمت گوشی آیفون به نسبت سایر گوشی ها گران تر است. در روزهای گذشته علیرغم کاهش قیمت گوشی، بازار دچار رکود شده و مشتری نیست. کارشناسان دلایل مختلفی را برای رکود بازار موبایل علیرغم کاهش قیمت گوشی عنوان کرده اند که یکی از این دلیل ها خرابی بازار است. تازه ترین خبر درباره قیمت گوشی را بخوانید.

قیمت دلار طی دو روز اخیر با افزایش قابل توجهی همراه شده و پس از تجاوز به کریدور 50 هزار تومان حالا در آستانه ورود به کانال 53 هزار تومان قرار گرفته و وضعیت بازار دلار ملتهب است.

افزایش قیمت دلار طی دو روز اخیر تاثیر خودش را روی بازار طلا و سکه گذاشته و قیمت خودرو هم افزایشی شده است اما به نظر می رسد بازار موبایل همچنان تحت تاثیر شوک دلار قرار نگرفته است.

امروز قیمت گوشی‌های موبایل، در برخی مدل‌ها همچنان ثابت ماند.

قیمت گوشی آیفون

در مدل‌های پرطرفدار برند اپل، قیمت‌ها ثابت ماند، قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی، ۴۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، قیمت آیفون۱۳ پرومکس، ۶۹ میلیون و ۸۶۹ هزار تومان و آیفون ۱۴ پرومکس نیز ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شد.

قیمت گوشی سامسونگ

در گروه سامسونگ، تغییراتی در قیمت بعضی مدل‌ها دیده شد، بر این اساس، مدل S22 ultra در همان سطح ۴۳ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان باقی ماند. اما مدل S23 ultra، با اندکی افزایش به سطح ۴۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید. در سری اقتصادی این گروه، مدل A54، با ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، بدون تغییر ماند. اما مدل A34 با کاهش قیمت به ۹ میلیون و 589 هزار تومان رسید.

33

قیمت گوشی شیائومی

در گروه شیائومی، قیمت مدل xiaomi Mi 11 ultra در همان سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و مدل Redmi Note 12 pro، نیز در سطح ۱۲ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان ثابت ماندند.

قیمت گوشی ناتینگفون

در گروه ناتینگفون، قیمت مدل Nothing phone 1 با اندکی افزایش به سطح 17 میلیون و 359 هزار تومان رسید و قیمت گوشی Nothing phone 2 در سطح ۳۹ میلیون تومان، همچنان بدون تغییر باقی ماند.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار