اجاره خانه| اجاره خانه در تهران| اجاره خانه رد شهر زیبا تهران

اجاره خانه در منطقه ۱ تهران چند؟ | فایل‌های جذاب اجاره خانه در فرمانیه

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه ۱۰۰ متری در فرمانیه خواهیم‌ پرداخت.

اجاره خانه در منطقه ۱ تهران چند؟ | فایل‌های جذاب اجاره خانه در فرمانیه

در سال های اخیر همراه با افزایش قیمت مسکن در سراسر کشور، قیمت اجاره خانه نیز افزایش شدید پیدا کرده است. قیمت اجاره خانه هر ساله درصد قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. امسال نیز قیمت اجاره خانه افزایش یافت. با این حال یک نماینده مجلس می‌گوید قیمت اجاره خانه از اواسط مردادماه کاهشی شده است.

فرمانیه در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد، به‌عنوان یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران شناخته می‌شود.اگر قصد اجاره یک خانه ۱۰۰ متری در فرمانیه را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۱۰۰  متری در فرمانیه با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک واحد ۱۰۰ متری در فرمانیه را دارید، یک واحد ۱۷ ساله که دو اتاق خواب دارد را با رهن ۸۰۰ میلیونی و اجاره ۱۰ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد ۱۰۰ متری دیگری در فرمانیه هستید می‌توانید یک خانه ۵ ساله که دو اتاق خواب و پارکینگ،انباری، آسانسور دارد را با پول پیش ۵۰۰ میلیونی و اجاره ۵۰ میلیون تومانی در فرمانیه کرایه کنید.

به نوشته اقتصاد آنلاین، اگر واحد دیگری با قیمت پایین تر مد نظر دارید، نگران نباشید باز یک واحد دیگری که ۱۰۰ متر و ۱۹ ساله است و دو خوابه و پارکینگ، انباری ،آسانسور دارد در فر مانیه با رهن ۳۵۰ میلیون و اجاره ۳۰ میلیون تومانی در فرمانیه برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در فرمانیه با متراژ ۱۰۰ متر در حالی که ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۶۰۰ میلیونی و اجاره ۲۰ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال خانه ۱۰۰ متری با رهن کامل هستید، یک واحد نوساز که دو اتاق خواب، پارکینگ، انباری دارد را در فرمانیه با رهن کامل ۱ میلیاردو ۸۵۰ میلیون تومان کرایه کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه ۱۰۰ متری در فرمانیه به دست خواهید آورد.

فرمانیه

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار