وام بازنشستگان| ثبت نام وام بازنشستگان| وام ۲۰ میلیونی بازنشستگان

وام بازنشستگان واریز شد | شرایط ثبت نام در مرحله سوم وام بازنشستگان

رئیس کانون عالی بازنشستگان کارگری از پرداخت وام ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.

وام بازنشستگان واریز شد | شرایط ثبت نام در مرحله سوم وام بازنشستگان

خبرملت: وام بازنشستگان در سال 1402 افزایش پیدا کرده است. سال گذشته مبلغ وام بازنشستگان 12 میلیون تومان بود. در سال 1402 وام بازنشستگان 20 میلیونی با کارمزد 4 درصد به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت می شود. واریز وام بازنشستگان آغاز شده است.تازه ترین خبرها درباره وام بازنشستگان را در ادامه بخوانید.

رئیس کانون عالی بازنشستگان کارگری از پرداخت وام ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از قرار وام ۲۰ میلیون تومانی به حساب ۴۰هزار بازنشسته تامین اجتماعی در هفته اول شهریور واریز شده است.

محمد اسدی (رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی) در این رابطه گفت: سال گذشته براساس منابع اختصاص داده شده به حساب  ۲۱۳هزار بازنشسته از طریق ثبت نام در سامانه کانون‌های بازنشستگی استان‌ها وام ضروری ۱۲ میلیون تومانی  واریز شد.

وی افزود: امسال هم در مرحله اول ۴۰ هزار نفر وام گرفتند و در مرحله دوم ۳۴هزار نفر که در مرداد ماه ثبت نام کرده بودند، وام خود را دریافت کردند؛ این تسهیلات به صورت کاملا غیرحضوری، بدون حضور در شعبه و بدون ضامن پرداخت شد.

به گفته وی، مهر ماه نیز  مرحله سوم  وام پرداخت خواهد شد.

وام بازنشستگان

شرایط ثبت نام مرحله سوم وام بازنشستگان

محمد اسدی، رئیس کانون عالی بازنشستگان کارگری به برخی از شرایط اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان تأمین اجتماعی اشاره و عنوان کرد: اگر بازنشسته‌ای کمتر از ۷۷ سال سن داشته باشد و دارای معوقه‌های بانکی و چک برگشتی نباشد، می‌تواند برای دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی بازنشستگان ثبت نام کند.

وی خاطرنشان کرد: وام برای بازنشستگان با سنین کمتر از ۷۷ سال به صورت غیرحضوری واریز می‌شود اما بازنشستگان بالاتر از ۷۷ سال باید به صورت حضوری اقدام کنند. پرداخت مرحله اول وام‌های غیرحضوری را برای پرداخت به استان‌ها اعلام کرده‌ایم و به زودی وام ثبت نام شده‌های مرحله دوم نیز واریز می‌شود.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار