قیمت نان | افزایش قیمت نان

خبر خوش درباره قیمت نان | افزایش قیمت نان منتفی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اعلام کرد: قیمت نان قیمت مصوب سال گذشته است و افزایش قیمتی نداریم.

خبر خوش درباره قیمت نان | افزایش قیمت نان منتفی شد

به گزارش خبر ملت: به نقل از ، حشمت اله عسگری در جلسه کارگروه آرد و نان استان اظهار کرد: قیمت نان در سال جاری همان مصوبه سال گذشته است و هیچ گونه افزایش قیمتی در این زمینه نداریم.

وی با تاکید بر ضرورت بازرسی و نظارت بیشتر دستگاه های نظارتی و اجرایی ذی ربط و همکاری اتحادیه نانوایان افزود: هرگونه افزایش قیمت نان مبنای قانونی ندارد و قطعا با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

معاون اقتصادی استاندار تهران ادامه داد: گستره نظارت ها نباید مختص به روزهای خاصی باشد، چرا که این موضوع باعث تعطیلی، کم فروش استانداری تهرانی و سو استفاده متخلفین به ویژه در ایام تعطیل خواهد شد.

وی از فرمانداران شهرستان ها خواست ضمن تقویت تیم های گشت و بازرسی در حوزه آرد و نان نسبت به مدیریت این حوزه حساسیت دوچندانی داشته و اداره غله نیز با همکاری و تعامل بیشتر با فرمانداران نسبت به افزایش اختیارات و تصمیم گیری های این حوزه نهایت همکاری را به عمل آورند.

معاون استاندار تهران با تاکید بر ضرورت بازرسی های بهداشتی در سطح خبازی ها گفت: چرخه بازدید بهداشتی باید از سیلوی ذخایر گندم، کارخانجات آرد و خبازی ها به صورت مستمر و زنجیره ای با شدت بیشتر استمرار پیدا کند.

منبع: اقتصاد آنلاین

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار