قیمت گوشت قرمز| قیمت گوشت قرمز امروز| افزایش قیمت گوشت قرمز 1402

قیمت گوشی سامسونگ گران شد | جدول قیمت گوشی‌های پرطرفدار در بازار

در بازار موبایل قیمت برخی از گوشی‌های پرفروش سامسونگ افزایش پیدا کرد.

قیمت گوشی سامسونگ گران شد | جدول قیمت گوشی‌های پرطرفدار در بازار

خبرملت: قیمت گوشی طی سال های اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. قیمت گوشی آیفون به نسبت سایر گوشی ها گران تر است. در روزهای گذشته علیرغم کاهش قیمت گوشی، بازار دچار رکود شده و مشتری نیست. کارشناسان دلایل مختلفی را برای رکود بازار موبایل علیرغم کاهش قیمت گوشی عنوان کرده اند که یکی از این دلیل ها خرابی بازار است. تازه ترین خبر درباره قیمت گوشی را از خبرملت بخوانید. 

روز چهارشنبه ۸ شهریور، قیمت گوشی موبایل در اکثر برندها به استثناء بعضی مدل‌های سامسونگ تغییر چندانی نداشتند.

به گزارش تجارت نیوز، چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲، به جز افزایش قیمت در بعضی مدل‌های برند سامسونگ، نوسانی در قیمت گوشی‌های سایر برندها مشاهده نشد.

قیمت گوشی موبایل در بازار تهران

در برند اپل، قیمت گوشی آیفون ۱۴ پرومکس (iPhone 14 pro max)؛ همچنان قیمت ۵۹ میلیون تومان را حفظ کرد اما قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرومکس، iPhone 13 promax با کاهش اندکی به سطح ۷۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی نیز به سطح ۳۶ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان کاهش داشت.                

در گروه دیگر پرطفدار بازار، مدل سامسونگ S22 ultra با جهش چشمگیری روبرو شد و به سطح  ۴۳ میلیون  و ۱۱۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت. قیمت گوشی مدل S23 ultra نیز امروز ثبات قیمت را حفظ کرد و در همان سطح  ۴۸ میلیون تومان باقی ماند .

در سری  اقتصادی این برند، تغییری رخ نداد و مدل سامسونگ A54، در سطح ۱۴ میلیون تومان و مدل A34 در سطح ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان باقی ماندند. 

در گروه شیائومی، همچنان ثبات قیمت، حکمفرماست. قیمت گوشی شیائومی  Mi 11 ultra در سطح ۳۶ میلیون  و ۷۷۰ هزار تومان و مدل Redmi Note 12 pro در سطح  ۱۱ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان ثابت ماندند. 

در  گروه  ناتینگفون، قیمت گوشی Nothing phone 1 همان سطح ۱۶ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان را حفظ کرد ولی     مدل Nothing phone 2 با کاهش قیمت ناچیزی به سطح ۳۸ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان رسید.

IMG_20230830_200428_216

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار