قیمت برنج| قیمت برنج امروز| قیمت برنج ایرانی

قیمت برنج هاشمی ۵کیلو ۷۴۰ هزارتومان! | جدیدترین قیمت برنج ایرانی

تازه ترین قیمت انواع برنج ایرانی اعلام شد.

قیمت برنج هاشمی ۵کیلو ۷۴۰ هزارتومان! | جدیدترین قیمت برنج ایرانی

خبرملت: قیمت برنج در یک سال اخیر افزایش پیدا کرده است. قیمت برنج ایرانی از انواع برنج خارجی گران تر است. خبرهای جدید درباره قیمت برنج را در ادامه بخوانید.

تازه ترین قیمت انواع برنج ایرانی اعلام شد. 

به گزارش اقتصاد آنلاین، طبق لیست قیمت برنج شمال امروز، قیمت برنج هاشمی درجه یک از برند اشرفیه طایفه در وزن ۵کیلوگرمی به ۷۴۰ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت برنج طارم استخوانی شمال در وزن ۱۰ کیلوگرمی به ۶۵۰ هزارتومان رسیده است.

قیمت برنج دودی سنتی هیزمی گیلان در وزن ۵کیلوگرمی به ۶۰۰ هزارتومان رسیده است. قیمت برنج ایرانی دمسیاه هاشمی بوستان عرش در وزن ۱۰کیلوگرمی نیز به یک میلیون و ۲۴۰ هزارتومان رسیده است.

قیمت انواع برنج ایرانی در بازار

برنج هاشمی معطر درجه یک آستانه اشرفیه طایفه ۵ کیلوگرم ۷۴۰,۰۰۰

برنج طارم استخوانی شمال ۱۰ کیلوگرم ۶۵۰,۰۰۰

برنج ایرانی خوشپخت ۵ کیلوگرم ۸۵۰,۵۰۰

برنج هاشمی ممتاز معطر گلستان ۲.۲۶ کیلوگرم ۳۳۸,۹۰۰

برنج ایرانی پرمحصول گیلان ۱۰ کیلوگرم ۷۷۰,۰۰۰

برنج هاشمی چاپار ۵ کیلوگرم ۵۵۵,۰۰۰

برنج دم سیاه درجه یک آقاجانیان ۱۰ کیلوگرم ۱,۴۷۷,۰۰۰

برنج دودی سنتی هیزمی گیلان ۵ کیلوگرم ۶۰۰,۰۰۰

برنج نیم دانه هاشمی آقاجانیان ۱۰ کیلوگرم ۷۷۷,۰۰۰

برنج ایرانی طارم هاشمی فریدونکنار بوستان عرش ۱۰ کیلوگرم ۱,۱۹۸,۰۰۰

برنج ایرانی دمسیاه هاشمی بوستان عرش ۱۰ کیلوگرم ۱,۲۴۰,۰۰۰

برنج ایرانی هاشمی اشرافی ۲ گیلان بوستان عرش ۱۰ کیلوگرم ۱,۱۶۹,۰۰۰

قیمت برنج هندی در فروشگاه زنجیره‌ای چند؟ + جدول کیسه ۱۰ کیلوگرمی

قیمت برنج سال گذشته غیر واقعی بود!

سال گذشته قیمت تمام‌شده برنج هاشمی ۴۵‌هزار تومان بود، اما اکنون انجمن، برنج را با قیمت روز بازار به نرخ هر کیلوگرم ۷۰‌هزار تومان از کشاورزان خریداری می‌کند، البته برخی کشاورزان انتظار داشتند که نرخ خرید برنج بیشتر باشد، اما باید توجه داشت که نرخ برنج ایرانی در سال‌جاری متعادل شده و نرخ‌هایی که در سال گذشته در سطح بازار فروخته شد، غیرواقعی بود.

رئیس هیات‌مدیره انجمن تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان برنج با بیان این مطالب و با اشاره به اینکه انجمن تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان برنج نرخ در نظر گرفته برای خرید توافقی برنج را به صورت حداقلی تعیین کرده است، تاکید کرد: به دنبال این هستیم که برنج مازاد باقی‌مانده روی دست کشاورزان باقی نماند. محمد مختاریانی گفت: خرید برنج باقی‌مانده سال گذشته کشاورزان استان‌‌‌های گیلان و مازندران به صورت توافقی در حال انجام است. در سال گذشته واردات برنج بیش از نیاز کشور بود اما امسال این روند کاهش داشته است. وی در مورد وضعیت بازار برنج افزود: سال گذشته میزان واردات برنج زیاد بود به طوری که بیش از نیاز داخلی برای تامین ذخایر راهبردی واردات داشتیم، اما امسال این روند کاهش داشته است.

وی اظهار کرد: با توجه به نگرانی‌هایی که بابت برنج باقی‌مانده کشاورزان داخلی از سال گذشته وجود داشت، تفاهم‌‌‌نامه‌‌‌ای با استانداری مازندران برای خرید توافقی برنج انجام شد؛ به طوری که اکنون دیگر نگرانی بابت خرید برنج کیفی باقی‌مانده از سال گذشته در این استان وجود ندارد. رئیس هیات‌مدیره انجمن تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان برنج با بیان اینکه خرید توافقی برنج در استان گیلان نیز با تاخیر شروع شد، گفت: خرید توافقی در این استان تا دو هفته آینده ادامه دارد و امیدواریم که با خرید برنج سال گذشته کشاورزان دیگر مشکلی بابت برنج باقی‌مانده وجود نداشته باشد.

رئیس هیات‌مدیره انجمن تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان برنج ادامه داد: وضعیت بازار برنج در حال حاضر تقریبا در تعادل قرار دارد و کشاورزان می‌توانند محصول خود را با قیمت مناسبی به فروش برسانند. مختاریانی درباره برنج‌‌‌های باقی‌مانده در گمرکات به دلیل ممنوعیت واردات در فصل برداشت گفت: بر اساس قانون ممنوعیت واردات برنج از ابتدای مردادماه صورت می‌گیرد، اما در سال‌جاری از یک ماه قبل مانع‌‌‌تراشی‌‌‌هایی ایجاد شد که ثبت‌سفارش انجام نشود. به گفته وی، برنج‌‌‌های وارداتی باید تا یکم مردادماه امسال ترخیص می‌‌‌شد اما هنوز بخشی در گمرکات باقی مانده است.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار