پیاز و سیب زمینی | قیمت پیاز و سیب زمینی

قیمت پیاز و سیب زمینی اعلام شد | پیاز و سیب زمینی کیلویی چند؟

قیمت مصوب پیاز و در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران و به صورت عمده اعلام شد. امروز هجدهم اردییبهشت 1402 قیمت سیب زمینی هم اعلام شد.

قیمت پیاز و سیب زمینی اعلام شد | پیاز و سیب زمینی کیلویی چند؟

قیمت پیاز افزایش یافت. قیمت پیاز ناگهان افزایش چند برابری را در تجربه کرد. قیمت پیاز تا ماه گذشته بر اساس مرغوبیت بین ۷ تا ۱۱ هزار تومان در خرده‌فروشی‌های سطح شهر متغیر بود. قیمت پیاز به‌یک‌باره با جهشی دو تا سه برابری موجب تحیر بسیاری از مصرف‌کنندگان شد. 

قیمت پیاز و سیب زمینی اعلام شد

قیمت مصوب پیاز در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران و به صورت عمده اعلام شد. بر این اساس قیمت پیاز زرد و سفید ۱۰ تا ۱۶ هزار تومان و پیاز قرمز ۱۵ تا ۲۰هزار تومان اعلام شد.

قیمت مصوب پیاز در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران و به صورت عمده اعلام شد. بر این اساس قیمت پیاز زرد و سفید 10 تا 16 هزار تومان  پیاز قرمز 15 تا 20هزار تومان اعلام شد؛ بر این اساس هر کیلوگرم از این محصول در خرده فروشی حداکثر با 35 درصد امکان فروش دارد.

هرکیلوگرم پیاز زرد بر اساس کیفیت 10 هزار تومان، 12 هزار تومان و 16 هزار تومان، پیاز سفید 10 هزار تومان، 14 هزار تومان و 16 هزار تومان، پیاز قرمز 15 هزار تومان، 18 هزار تومان و 20 هزار تومان، سیب زمینی 10 هزار تومان، 12 هزار تومان و 14 هزار تومان به فروش می رسد.

بنابر این گزارش رئیس اتحادیه بارفروشان تهران نیز امروز با بیان اینکه با افزایش عرضه پیاز در تهران، قیمت این محصول 2 تا 5 هزار تومان در هر کیلوگرم کاهش یافته است گفت: قیمت هر کیلوگرم از این محصول در روزهای آینده به 10 تا 11 هزار تومان کاهش می یابد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار