لباس خانم های قد کوتاه

قدم کوتاهه چی بپوشم؟ | 4 اصل مهم لباس پوشیدن خانم های قد کوتاه که باید بدانید!

چطور لباس بپوشم که قدم بلندتر بشه؟! قد بلند باعث جذاب تر شدن و خوش تیپ تر شدن زنان می شود. اگر قد شما اندکی کوتاه است فقط کافی است در لباس پوشیدنتان تجدید نظر کنید.

قدم کوتاهه چی بپوشم؟ | 4 اصل مهم لباس پوشیدن خانم های قد کوتاه که باید بدانید!

زنان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند؟ تا شیک تر به نظر برسند. اگر شما از قد کوتاه ناراضی هستید و دوست دارید قد کوتاه خود را بلند تر نشان دهید این مطلب را از دست ندهید. چطور لباس بپوشم که قدم بلندتر بشه؟! قد بلند باعث جذاب تر شدن و خوش تیپ تر شدن زنان می شود. اگر قد کوتاهی دارید فقط کافی است در لباس پوشیدنتان تجدید نظر کنید. در این مطلب از خبر ملت با این تکنیک ها آشنا می شوید.

4 اصل مهم لباس پوشیدن خانم های قد کوتاه که باید بدانید!

قد یکی از عوامل مهم تعیین کننده نوع استایل شماست؛ اما تنها فاکتور اصلی نیست. عواملی مثل وزن و برجستگی‌های بدن نیز، در شکل‌دهی به فرم بدنی شما تاثیر به سزایی دارند. پس در گام اول باید تعیین کنید که قد کوتاه شما از چه نوعی‌ست؟ آیا در کنار کوتاهی قد، عامل منفی دیگری مثل چاقی وجود دارد که باید در نظر بگیریم یا خیر. علاوه بر آن، بسیار مهم است که بدانید با کدام جنبه‌های شخصی‌تان احساس رضایت و اعتماد به نفس دارید و از کدام جنبه ناراضی‌اید. شناخت این نقاط به شکل گیری سبک شخصی شما کمک زیادی می‌کند.در ادامه چند مدل لباس برای بانوان قد کوتاه پیشنهاد می دهیم که می توانید مشاهده کنید.

لباس پوشیدن زنان قد کوتاه

لباس پوشیدن زنان قد کوتاه

لباس پوشیدن زنان قد کوتاه

لباس پوشیدن زنان قد کوتاه

لباس پوشیدن زنان قد کوتاه

لباس پوشیدن زنان قد کوتاه

لباس پوشیدن زنان قد کوتاه

 

لباس پوشیدن زنان قد کوتاه

به تناسب قد، از مانتو های کتی و کوتاه استفاده کنید

با پوشیدن مانتوهای کوتاه، کشیدگی پاها بیشتر نمایان می‌شود و قد شما بلندتر نشان داده می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم امسال که مانتوهای کتی و کوتاه از آیتم‌های محبوب و پرطرفدار هستند، حتما این تکنیک را اجرا کنید. اگر ست مانتو و شلوارتان را یک‌رنگ بپوشید، اثر این تکنیک دو چندان می‌شود.

کمربند لباس یا شلوار را بالا ببندید (راهکار استایل برای خانم های قد کوتاه)

اگر لباس یا مانتویی که می‌پوشید کمربند دارد، بهتر است آن را تا زیر سینه‌ها بالا بیاورید و آنجا ببندید. بستن کمربند در زیر کمر باعث می‌شود طول پاها کوتاه تر از حالت عادی دیده شود. همچنین پوشیدن شلوارهای فاق بلند و بالا بستن کمربند شلوارها، باعث می‌شود قد شما بلندتر به نظر برسد.کمربند لباس یا شلوار را بالا ببندید (راهکار استایل برای خانم های قد کوتاه)

اگر لباس یا مانتویی که می‌پوشید کمربند دارد، بهتر است آن را تا زیر سینه‌ها بالا بیاورید و آنجا ببندید. بستن کمربند در زیر کمر باعث می‌شود طول پاها کوتاه تر از حالت عادی دیده شود. همچنین پوشیدن شلوارهای فاق بلند و بالا بستن کمربند شلوارها، باعث می‌شود قد شما بلندتر به نظر برسد.

تکنیک سوم برای خانم های قد کوتاه :پایین لباستان را داخل شلوار ببرید

انداختن لباس روی شلوار، نه تنها قد شما را کوتاه تر نشان می‌دهد بلکه به شدت جلوه‌ی اوت‌فیت شما را کاهش می‌دهد. اگر از بالاپوش های فیت و اسکینی استفاده کنید اجرای این تکنیک راحت تر خواهد بود.

تکنیک 4 برای دختران قد کوتاه: لباس‌های فیت را نسبت به اورسایز در اولویت قرار بدهید

پوشیدن لباس های بسیار بزرگ و اورسایز برای افراد قد کوتاه، تا حدودی ریسک بالایی دارد. پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد پوشیدن لباس های اورسایز را دارید، حداقل به شکل کوتاه و همراه با کمربند از آن استفاده کنید.

تکنیک آخر برای لباس خانم های قد کوتاه : مونوکروم (تک‌رنگ بپوشید)

پوشیدن مانتو/لباس و شلوار تک رنگ، باعث بلند قد دیده شدن شما می شود. هر چه تضاد رنگی بیشتری بین بالاتنه و پایین تنه‌ی پوشش شما باشد، قد شما کوتاه تر دیده می شود. پس همیشه به حفظ هارمونی رنگ های استایلتان توجه ویژه نشان دهید.

جین اسکینی مشکی

رنگ مشکی و خاصیت الاستیک موجود در پارچه ی جین، باعث میشود پاهای شما کشیده تر و بلند تر دیده شود. این مدل جین به همراه پاشنه بلندها و کفش‌های لژدار ترکیبی عالی می‌سازند.

یقه اسکی های چسبان

همانطور که قبلا هم گفتیم، افراد قد کوتاه باید تا حد ممکن از لباس های اورسایز دوری کنند. لباس های یقه ایستاده و یقه اسکی به دلیل کشیدگی خاصی که به فرم بدن می بخشند، آیتم ضروری کمد افراد کوتاه قد محسوب می‌شوند.

نیم‌تنه ها

آیتم ضروری بعدی برای یک فرد قد کوتاه، نیم تنه است. پیشنهاد می‌کنیم نیم تنه را با دامن های چسبان کوتاه یا شلوارهای اسکینی فاق بلند ترکیب کنید. گوجه‌ای بستن موها در قسمت بالای سر نیز به کشیده تر نشان دادن فرم هیکل شما کمک می کند.

 

پترن راه راه عمودی

تکنیک رایج دیگر در بین افراد قد کوتاه، انتخاب آیتم هایی با خطوط موازی عمودی است. این خطوط با ایجاد خطای دید در بیننده، بدن شما را کشیده و بلندتر نشان می‌دهد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار