محصولات سایپا | قیمت محصولات سایپا | خرید محصولات سایپا | فروش فوری محصولات سایپا

طرح فروش فوق‌ العاده محصولات سایپا ویژه بهمن ۱۴۰۱ | قیمت و لینک ثبت‌ نام برای محصولات سایپا

طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا از روز سه شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.

طرح فروش فوق‌ العاده محصولات سایپا ویژه بهمن ۱۴۰۱ | قیمت و لینک ثبت‌ نام برای محصولات سایپا

محصولات سایپا عرضه شد. از روز سه شنبه محصولات سایپا برای مردم به فروش می رسد. طرح فوق العاده محصولات سایپا دو روز دیگر آغاز می شود. گروه خودروسازی سایپا، از روز سه شنبه ۴ بهمن ماه فروش فوق العاده محصولات سایپا با دو خودروی کوئیک آر پلاس اتوماتیک و شاهین را با موعد تحویل 90 روزه را آغاز می‌کند.

محصولات سایپا

طرح جدید فروش فوری محصولات شرکت سایپا از روز سه شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد. متقاضیان از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۴ بهمن ماه در صورتی که مطابق شرایط دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ در بخشنامه باشند می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام را خواهند داشت که تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ کلیه فرایندهای اعلام شده در این خصوص را تکمیل کنند.

محصولات سایپا

برای اطلاع از شرایط فروش فوق العاده محصولات سایپا اینجا کلیک کنید.  

 همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ به مدت ۳ روز جهت متقاضیان این طرح فراهم است و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیست.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار