تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

تعطیلی مدارس تا آخر هفته در کشور | تعطیلی مدارس در این استان ها!

آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 26 دی و آخر هفته منتشر شد.

تعطیلی مدارس تا آخر هفته در کشور | تعطیلی مدارس در این استان ها!

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. تعطیلی مدارس دوشنبه 26 دی اعلام شد. تعطیلی مدارس در روز دوشنبه به دلیل سرمای شدید اعلام شد.

به نقل از رسانه‌ها ادارات و مدارس برخی استان‌ها در روزهای آینده تعطیل شد.

استان کرمانشاه:

فردا (دوشنبه، ۲۶ دی) مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان‌های کرمانشاه، جوانرود، پاوه، روانسر، اسلام‌آبادغرب،دالاهو،کنگاور،صحنه،هرسین و سنقروکلیایی، در نوبت صبح به صورت غیرحضوری خواهد بود.

فعالیت مدارس مقاطع متوسطه اول و دوم این شهرستان‌ها نیز در نوبت صبح با دو ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

استان البرز:

کلاس‌های کلیه مقاطع تحصیلی مدارس آموزشی دولتی، غیر دولتی و آموزشگاه های سطح استان به صورت غیر حضوری تشکیل شده و کودکستان‌ها(پیش دبستان و مهدکودک ها) نیز تعطیل است.

فعالیت دانشگاه‌ها و بانک‌های استان نیز طبق روال است و امتحانات نهایی نیز طبق برنامه‌های اعلام شده برگزار می‌شود.

فعالیت کلیه اداره‌های و دستگاه‌های اجرایی استان از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰خواهد.

استان کردستان:

به دلیل برودت هوا و اختلال  در تردد به دلیل لغزندگی معابر در روز دوشنبه ۲۶دی‌ماه تمامی مدارس روستایی در همه‌ی مقاطع تحصیلی در هر دو شیفت صبح و عصر به صورت غیر حضوری برگزار می‌گردد. همچنین تمامی مدارس مقطع پیش دبستانی و مقطع ابتدایی در سطح شهرهای استان در هردو شیفت تعطیل و آموزش‌ها به صورت غیرحضوری خواهد بود.

استان زنجان:

به‌ علت برودت هوا مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی‌ماه تا پایان هفته تعطیل بوده و آموزش به صورت مجازی برگزار می‌شود. همچنین تا پایان هفته جاری همه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان به جز شعب منتخب بانک‌ها و دستگاه‌های خدماتی، درمانی و امدادی از ساعت ۹:۳۰ شروع به کار خواهند کرد.

استان تهران:

آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: با توجه به شرایط جوی و بارش برف و همچنین تشدید برودت هوا و لغزندگی معابر؛ فردا ۲۶ دی‌ماه، آموزش در تمام مدارس مناطق ۱۹گانه پایتخت به‌صورت غیرحضوری است. همچنین آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نیز از تعطیلی تمام مدارس شهرستان‌های استان تهران در روز دوشنبه ۲۶ دی خبر داد.

فعالیت همه دستگاه‌ها، سازمان‌ها و اداره‌های دولتی استان تهران در روز دوشنبه به روال عادی برمی‌گردد و درجه حرارت همه محیط‌های اداری باید بین ۱۸ تا ۲۱ درجه باشد.

استان آذربایجان شرقی:

ساعت کاری ادارات دولتی و دستگاه‌های اجرایی استان در روز دوشنبه(۲۶ دی ماه) از ساعت ۹ الی ۱۳ خواهد بود. فعالیت مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی نیز به‌صورت غیرحضوری بوده، اما امتحانات داخلی و نهایی آنها به‌صورت حضوری برگزار می‌شود.

استان سیستان و بلوچستان:

مجید محبی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ادامه یخبندان و سرمای شدید هوا در برخی مناطق استان، نحوه آموزش در مقطع پیش دبستانی و ابتدایی در شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه و بخش نصرت آباد در نوبت صبح و مدارس شهرستان های زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز در مقطع پیش دبستانی و ابتدایی در ۲ نوبت صبح و عصر روز دوشنبه به صورت غیرحضوری خواهد بود.

استان قزوین:

با تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری قزوین دانشگاه‌ها و مدارس در سطح استان تا آخر هفته تعطیل شدند و کلاس‌های آنها به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود. شروع به کار تمامی دستگاه‌های دولتی از روز دوشنبه ۲۶ دی تا پایان هفته ساعت ۹ صبح و پایان کار ساعت ۱۴ خواهد بود.

استان خراسان جنوبی:

سید علیرضا موسوی‌نژاد صبح امروز در نشست شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از غیرحضوری شدن تمامی فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و تربیتی مدارس استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی‌ماه تا پایان هفته خبر داد.

استان گلستان:

علی محمد زنگانه، استاندار گلستان، اظهار داشت: امروز در جلسه ستاد بحران تصمیم گرفته شد مدارس فردا دوشنبه ۲۶ دی‌ماه نیز غیرحضوری و آموزش‌ها در سامانه شاد ادامه یابد. کلاس‌های دانشگاه نیز تعطیل خواهد بود و آزمون‌ها بهتر است غیرحضوری باشد. ادارات نیز کار خود را با یک ساعت و نیم تاخیر و از ساعت ۹ صبح آغاز می‌کنند.

استان خراسان رضوی:

معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: به علت سردی هوا و صرفه جویی در مصرف گاز همه مهدهای کودک، مدارس در همه مقاطع تحصیلی و دانشگاهها در خراسان رضوی از یکشنبه ۲۵ دی تا پایان هفته تعطیل شد.

استان خراسان شمالی:

دورکاری ادارات و دستگاه های اجرایی خراسان شمالی با هدف صرفه جویی در مصرف گاز تا پایان هفته تمدید شد.

استان گیلان:

فعالیت آموزشی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های استان گیلان تا پایان هفته نیز به صورت غیرحضوری شد. ساعت کاری ادارات ، دستگاه ها و بانکها تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه ساعت ۸:۳۰ دقیقه و پایان آن ۱۲:۳۰ دقیقه خواهد بود.

استان همدان:

بر اساس تصمیم کارگروه استانی مدیریت مصرف انرژی استان همدان همه دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، موسسات، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی فردا (دوشنبه، ۲۶ دی) به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار