علی دایی | دختر علی دایی | علی دایی و دخترانش

یکه تازی علی دایی در اینستاگرام | علی دایی رکورد دار شد

پست اخیر علی دایی همچنان به رکوردشکنی در اینستاگرام ادامه می‌دهد.

یکه تازی علی دایی در اینستاگرام | علی دایی رکورد دار شد

علی دایی بازیکن فوتبال بازنشستهٔ تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس است. علی دایی سابقه حضور در لیگ‌های ستارگان قطر، امارات و بوندسلیگا آلمان را هم در کارنامه دارد. علی دایی که بهترین گلزن تاریخ تیم ملی ایران به‌شمار می‌رود. علی دایی فوتبالیست ایرانی و متولد شهر اردبیل است. علی دایی تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه صنعتی شریف تهران تا مقطع لیسانس ادامه داد. علی دایی متاهل است و دو دختر به نام دنیز و نورا دارد.

یکه تازی علی دایی در اینستاگرام

یکه تازی علی دایی اسطوره فوتبال ایران در فضای مجازی همچنان ادامه دارد. او که اخیرا با گذاشتن پستی در اینستاگرام رکورد لایک ایرانی‌ها را شکسته بود در تازه‌ترین اقدام تبدیل به اولین نفری در ایران شد که رکورد لایک‌هایش از عدد ۴ میلیون عبور کرد.

علی دایی

علی دایی چند روز پیش و در واکنش به صحبت‌های جنجالی کارشناس شبکه افق که گفته بود دایی از کشور برود تا ایران تطهیر شود به کنایه نوشته بود کسی می‌رود که آمده باشد، نه کسی که ریشه در این خاک دارد. این پست حالا بعد از چند روز بیش از ۴ میلیون لایک گرفته که رکورد تازه‌ای است. البته علی دایی رکورد قبلی خودش را در اینستاگرام شکسته است. پست قبلی او درباره عدم حضورش در قطر برای تماشای بازی‌های جام جهانی نزدیک به ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار لایک گرفت.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار