رونالدو | کریستیانو رونالدو | فرزندان کریستیانو رونالدو

هواداران مسی ، رونالدو را با خاک یکسان کردند | رونالدو حسود و بی اخلاق است

دوشنبه شب در مراسم توپ طلا، لیونل مسی توانست برای هفتمین بار این جایزه را از آن خود کند و به بهترین بازیکن سال 2021 نام گیرد.

هواداران مسی ، رونالدو را با خاک یکسان کردند | رونالدو حسود و بی اخلاق است

دوشنبه شب در مراسم توپ طلا، لیونل مسی توانست برای هفتمین بار این جایزه را از آن خود کند و به بهترین بازیکن سال 2021 نام گیرد. البته این جایزه مسی با واکنش‌های بسیاری همراه شد و عده کثیری معتقد هستند که حق لواندوفسکی در اینجا خورده شده است. بسیاری نیز این جایزه مسی را «دزدی» خطاب کردند.

از کاسیاس، تونی کروس، توماس مولر و بسیاری از فوتبالیست‌های کنونی نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند که این اوج ماجرا نبود. شب گذشته در صفحه هواداری رونالدو، مطلبی نوشته شد که دالِّ بر عدم لیاقت مسی برای این جایزه بود. این صفحه هواداری به حمایت از رونالدو پرداخت و جایزه مسی شرم‌آور ، کثیف و دزدی لقب داد.

این مطلب با لایک و کامنت رونالدو روبه‌رو شد. کریستیانو زیر این پست واژه «حقیقت» را کامنت کرد تا به سوژه بزرگ فضای مجازی بدل شود.

بسیاری از هواداران رونالدو با انتشار این پیام، ادعا داشتند که خودِ کریس نیز نسبت به اتفاقات کنونی توپ طلا معترض است و بسیاری از هواداران مسی نیز، رونالدو را حقیر، حسود و بی اخلاق خطاب کردند.

هواداران مسی و برخی سایت‌ها از این کار رونالدو ابراز تاسف کردند و نوشتند که او اخلاق ورزشی را رعایت نکرده و نشان داده که چقدر عقده و حسادت به این موضوع دارد.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار