جنایت ترسناک

افشای راز جنایت ترسناک و دلخراش در ویلای جنگلی ساری ؟/ لو رفتن دفن اجساد در این مکان + عکس

عملیات پلیس مازندران برای بدست آوردن ردی از 2 مرد ناپدید شده از روز 6 خرداد ماه 1401 با اعلام گزارشی از ناپدید شدن 2 دوست در دستور کار کارآگاهان جنایی مازندران قرار گرفت.

افشای راز جنایت ترسناک و دلخراش در ویلای جنگلی ساری ؟/ لو رفتن دفن اجساد در این مکان + عکس

ظهرگرم آخرین ماه از فصل بهار امسال بود که اعضای خانواده 2 مرد با مراجعه به پلیس آگاهی مازندران آنان را در جریان ماجرای ناپدید شدن ناگهانی آنان قرار دادند.

بر اساس اظهارات این 2 خانواده ، عبدالله و اصغر در حالیکه سوار بر خوردوی سمند اصغر بودند خانه را ترک کرده و دیگر خبری از آنان نیست.

یکی از شاکیان پرونده در این باره گفت: وقتی این 2 نفر بعد از ساعت های طولانی به خانه بازنگشتند، با تلفن همراهشان تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نبود تا اینکه چند روز بعد پیامکی از آنان برای ما آمد که اعلام کرده بودند برای انجام کاری به خارج از استان رقته اند و حالشان خوب است. اما در کمال تعجب بار دیگر تماس گرفتیم و کسی جواب نمی داد. بنابراین نگران شدیم .

بازداشت مظنون پرونده 2 مرد گمشده در ساری

با توجه به اطلاعاتی که خانواده 2 مرد ناپدید شده از آنان در اختیار پلی قرار داده بودند با دستور بازپرس ویژه دادسرای جنایی ساری ، تحقیقات برای بدست اوردن ردی از این دو مرد آغاز شد تا اینکه یکی از دوستان آنها به عنوان مظنون بازداشت شد.

وی در جریان تحقیقات مقدماتی پلیس ادعا کرد: روز حادثه به اتفاق آنان به منطقه جنگلی کردخیل ساری رفتیم تا برای بدست آوردن گنج منطقه ای را حفاری کنیم. آن 2 تونلی چند متری را حفر کردند که ناگهان در جریان رانش زمین که با صدای مهیبی همراه بود ، تونل فرو ریخته و اصغر و عبدالله در زیر آوار مدفون شدند. من هم چون ترسیده بودم و از طرفی احساس کردم کاری از دستم بر نمی آید به سرعت پا به فرار گذاشتم.

نخستین سرنخ از 2 مرد گمشده

با توجه به این ادعاها بود که ماموران به همراه تیم های آتش نشانی راهی منطقه شده و حفاری برای پیدا کردن اجساد قربانیان حادثه آغاز شد اما علی رغم تمام تلاش های صورت گرفته هیچ آثاری از قربانیان حادثه بدست نیامد.

این در حالی بود که ماموران کلانتری منطقه گزارشی از کشف یک خودور سمند بدون سرنشین را در حوالی منطقه روستای کرد خیل اعلام کردند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار