تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس سه شنبه | تعطیلی مدارس تهران

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 20 دی ماه | تعطیلی مدارس در این استان ها؟

آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز سه شنبه 20 دی منتشر شد.

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 20 دی ماه | تعطیلی مدارس در این استان ها؟

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. تعطیلی مدارس سه شنبه 20 دی اعلام شد. تعطیلی مدارس تهران تا اخر هفته گذشته به دلیل آلودگی و افزایش آلاینده ها اعلام شده بود.

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 20 دی ماه

حاجی حاجی گلدی‌کر معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان اظهارداشت: در پی ورود موج سرما و در راستای مدیریت مصرف گاز تمام ادارات و مراکز آموزشی سطح استان گلستان به استثنای مراکز درمانی، امدادی و انتظامی به مدت 3 روز در فاصله روز های 20 تا 22 دی ماه تعطیل خواهند بود.

وی افزود: به علت برودت هوا و با هدف تامین مستمر و پایدار و ضرورت کنترل پیامدهای ناشی از افزایش مصرف انرژی دستگاه های اجرایی استان به استثنای مراکز درمانی، امدادی و انتظامی به صورت دورکار خواهند بود و در عین حال بانک‌ها صرفاً دو شعبه در مرکز استان و یک شعبه در شهرستان‌ها با هماهنگی دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان دایر هستند.

 براین اساس فعالیت آموزشی مدارس پیش دبستانی و دوره اول ابتدایی گلبهار و همچنین پیش دبستانی و ابتدایی فریمان، درگز، نوخندان، صالح آباد در نوبت صبح فردا به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه همچنین فعالیت آموزشی مدارس دوره متوسطه اول درگز در نوبت صبح به صورت غیرحضوری خواهد بود، ادامه داد: تمامی کودکستان ها و مراکز آموزش استثنایی در مناطق یاد شده نیز تعطیل ات.

وی بیان کرد: امتحانات دوره های تحصیلی به استثنای امتحانات هماهنگ استانی پایه نهم مشمولین ماده ۳۲ داوطلبان آزاد و طرح جامع لغو است و زمان برگزاری امتحانات فوق الذکر توسط شورای مدرسه اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است سامانه بارشی که از عصر امروز فعالیت خود را در خراسان رضوی آغاز کرده است طبق پیش‌بینی‌های اداره کل هواشناسی این استان برای مدت سه روز فعال و برودت شدید هوا در این استان تجربه خواهد شد.

استان خراسان رضوی هم اکنون بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران اعلام کرد: طبق پیش بینی هواشناسی کیفیت هوای پایتخت در ساعات آینده در شرایط سالم قرار می گیرد به همین منظور فعالیت مدارس و دانشگاه ها در روز شنبه - ۱۷ دی - بصورت حضوری است.

عابد ملکی عصر جمعه گفت: گزارشی از سوی دانشگاه علوم پزشکی و همچنین هواشناسی برای نیاز به تشکیل جلسه اضطرار آلودگی هوا دریافت نکردیم و طبق پیش بینی هواشناسی در ساعات آینده شرایط کیفیت هوای تهران مساعد می شود.

وی افزود: امروز - جمعه - جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا در محل استانداری تهران برگزار نمی شود و فعالیت تمامی مراکز آموزشی پایتخت برای فردا به صورت حضوری است.

گفتنی‌ست شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای تهران روی عدد ۱۵۰ برای تمامی گروه ها ناسالم است که گفته می شود برای روز شنبه این شرایط برای تمامی گروه های سنی مساعد است.

در هفته دوم دی ماه به دلیل تشدید آلودگی هوا در تهران، فعالیت مدارس و دانشگاهها به صورت غیرحضوری انجام و از میانه هفته در ادارات دورکاری اعمال شد.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار