قیمت سکه | قیمت سکه امروز | قیمت سکه شنبه | قیمت روز سکه

قیمت سکه امروز یکشنبه ۱۸ دی ماه 1401 | قیمت سکه صعودی شد

قیمت سکه امروز یکشنبه ۱۸ دی ماه 1401 را در سایت خبر ملت بخوانید.

قیمت سکه امروز یکشنبه ۱۸ دی ماه 1401 | قیمت سکه صعودی شد

در حال حاضر قیمت سکه امامی چقدر می باشد؟ قیمت سکه امامی نسبت به دیروز کاهش یا افزایش یافته است؟ چه مقدار؟ آخرین قیمت سکه امروز را اینجا مشاهده کنید. قیمت روز سکه در بازار همراه با جدول و نمودار تغییرات را به طور کامل در این صفحه در دسترس شماست.

قیمت سکه، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی یکشنبه 18 دی 1401

سکه امامی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۸۹۸۰۰۰ تومان افزایش، ۲۱,۷۴۵,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.نیم سکه با افزایش ۱.۶۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان معامله شد.ربع سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر سکه گرمی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکههر گرم طلا ۱۸ عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۵۴۱۰۰ تومان افزایش، ۱,۹۱۳,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر مثقال طلا 18 عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۲۲۷۰۰۰ تومان افزایش، ۸,۲۸۲,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر اونس طلا در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۳.۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱ افزایش، ۱,۸۶۶ نرخ گذاری شد.

قیمت سکه امامی

امروز سکه امامی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. سکه امامی که روز قبل تا ۲۰,۸۴۷,۰۰۰ (بیست میلیون و هشتصد و چهل و هفت هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۰۸ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۴.۱۲ درصدی به ۲۱,۷۴۵,۰۰۰ (بیست و یک میلیون و هفتصد و چهل و پنج هزار) تومان رسید.

قیمت نیم سکه

امروز نیم سکه برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که نیم سکه که روز قبل تا ۱۱,۹۴۵,۰۰۰ (یازده میلیون و نهصد و چهل و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۰۸ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۱.۶۸ درصدی به ۱۲,۱۵۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه

امروز ربع سکه مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. ربع سکه که روز قبل تا ۸,۵۵۰,۰۰۰ (هشت میلیون و پانصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۰۸ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۱.۷۲ درصدی به ۸,۷۰۰,۰۰۰ (هشت میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید.

قیمت سکه گرمی

امروز هر سکه گرمی برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر سکه گرمی که روز قبل تا ۴,۳۵۰,۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۰۸ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۱.۱۳ درصدی به ۴,۴۰۰,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد هزار) تومان رسید.

منبع: اقتصاد

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار