قیمت خودرو | قیمت خودرو در بازار | افزایش قیمت خودرو | قیمت خودرو و نرخ ارز

قیمت خودرو ترمز برید | قیمت خودرو روز شنبه 10 دی ماه 1401

مقایسه قیمت‌ها در 1 دی ماه با امروز 10 دی ماه (یعنی در 10 روز) بیانگر رشد محسوس بین 40 تا 100 میلیون تومانی به خصوص در خودروهای شرکت ایران خودرو است.

قیمت خودرو ترمز برید  | قیمت خودرو روز شنبه 10 دی ماه 1401

قیمت خودرو در ایران روزانه تغییر می کند. قیمت خودرو دو نرخی است. قیمت خودرو در بازار و کارخانه متفاوت است کارشناسان معتقدند، هیچ اتفاق تازه‌ای در بازار رخ نداده که قیمت خودرو را ارزان کند. نه تیراژ تولید بالا رفته که تعادل به بازار برگردد و نه تکلیف واردات خودرو مشخص شده که سیگنال کاهش قیمت به خریداران بدهد. پس چرا برخی محصولات خودرویی در حال کاهش قیمت هستند؟ قیمت خودرو صفر داخلی امروز شنبه، 10 دی 1401 با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

قیمت خودرو

قیمت خودرو ترمز برید

 ارزیابی‌ها از وضعیت قیمت خودرو نشان می‌دهد که بازار هماهنگ با نرخ ارز هر روز مرزهای جدیدی را در افزایش قیمت رد می‌کند. بر همین اساس نیز بررسی‌ها بیانگر آن است که قیمت خودرو طی 10 روز گذشته نیز باز دچار تلاطم قیمتی محسوسی شده است.

در همین رابطه مقایسه قیمت‌ها در 1 دی ماه با امروز 10 دی ماه (یعنی در  10 روز) بیانگر رشد محسوس بین ۱۰ تا ۵۵ میلیون تومانی به خصوص در خودروهای شرکت ایران خودرو است؛ به عنوان نمونه خودروی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ اگرچه در ۲۷ آذر ۴۰۴ میلیون تومان بود اما امروز به ۴۶۰ میلیون تومان رسیده است.

همچنین قیمت خودروی پژو پارس LX که ۲۷ آذر ۴۷۵ میلیون تومان بود امروز با نرخ ۵۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود. پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما نیز از ۵۴۰ میلیون تومان به ۵۹۰ میلیون تومان رسیده است. تارا دنده‌ای که ۲۷ آذر ماه ۵۷۲ میلیون تومان بود امروز ۶۰۰ میلیون تومان معامله شد.

خودروی دنا معمولی نیز از ۵۰۵ میلیون تومان به ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است. رانا پلاس هم که ۲۷ آذر ۴۰۲ میلیون تومان بود امروز ۴۴۰ میلیون تومان معامله شد.

همچنین بررسی محصولات سایپا نیز نشان می‌دهد که قیمت خودروی تیبا هاچ بک که ۲۷ آذر ماه ۲۶۰ میلیون تومان بود امروز به ۲۹۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین کوییک دنده‌ای از ۲۶۴ میلیون تومان به ۲۹۵ میلیون تومان و ساینا از ۲۶۴ میلیون تومان به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است. قیمت شاهین نیز از ۴۷۸ میلیون تومان به ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار