مارال فرجاد|ازدواج مارال فرجاد

مارال فرجاد ازدواج خود را علنی کرد | ازدواج مارال فرجاد و آقای بازیگر که به تازگی طلاق گرفته است+عکس

عکسی از مارال فرجاد در فضای مجازی منتشر شده که حواشی زیادی بوجود آورده است.

مارال فرجاد ازدواج خود را علنی کرد | ازدواج مارال فرجاد و آقای بازیگر که به تازگی طلاق گرفته است+عکس

مارال فرجاد بازیگر پر حاشیه این روزها در فضای مجازی است که شایعه ازدواج مارال فرجاد با مهراب قاسم خانی در صدر اخبار فضای مجازی است. این شایعه در مورد مارال فرجاد با عکسی که مهراب قاسم خانی برای تولدش گذاشت شروع شد و سفر مارال فرجاد با پیمان قاسم خانی به اسپانیا به این شایعه ها دامن زد.مارال فرجاد در برابر این شایعه تاکنون واکنشی نشان نداده است.

مارال فرجاد

 

مارال فرجاد

مارال فرجاد

مارال فرجاد بازیگر معروف و با استعداد ایرانی می باشد که چهره نچرالی دارد اما زیبایی خاص خود را هم دارد و تا به حال در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش داشته است. خانواده این بازیگر جوان نیز در این عرصه فعالیت دارند خواهر بزرگترش مونا فرجاد و پدرش جلیل فرجاد می باشد.

 مارال فرجاد اما بعد از بازی در فیلم "خوب بد جلف 2" دیگر در قاب تلویزیون و سینما دیده نشد و پس از آن تصاویر او را در مجارستان دیدیم. خانم بازیگر مدت هاست که در این کشور سکونت دارد اما هیچگاه حرفی از مهاجرت نزد و همواره سعی بر این داشت تا وارد حواشی نشود اما خب عکس هایش با حجابی نیمه در آنور آب باعث شده بود تا گاهی وارد این جنجال ها بشود.

مارال فرجاد

مونا فرجاد در کپشن پستش نوشت:

مارالِ فرجاد با تیترِ «زنِ قوی» سوژه‌ی خبرنگارِ مجله‌ی «گِلَمور» شد

موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم... بسیار غمگین و ناامید بودم، چرا که این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت... تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم.

‌* این بخشی از حرف‌های مارال فرجاد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون با خبرنگارِ مجله‌ گِلَمور در مجارستان است که پس از طی یک دوره مبارزه با بیماری سرطان، روندِ درمان و بهبودیِ او را با تیترِ «زنِ قوی» سوژه‌ گفت‌وگو قرار داده است. آن‌چه برای آن‌ها جذاب آمده چالش یک زن بازیگر که چهره و اندامش مهم‌ترین ابزارِ حرفه‌اش هستند در رویارویی و مبارزه با سرطان است.

مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ این بیماری شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و با انجام دوره‌های درمانی مورد نیاز، اکنون در شرایط جسمی و روحی خوبی قرار دارد و امیدوار است به‌ زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده‌ سینما بازگردد.

موهای پسرانه مارال فرجاد که حاشیه ساخت!

 

مارال فرجاد مدت ها بود که با مدل موهایی پسرانه و کوتاه تصاویر خود را منتشر مکرد اما خب دلیل ان مشخص نبود و خیلی ها هم برایشان سوال شده بود و برخی هم او را به جوگیر شدن در خارج از کشور متهم کردند!

مارال فرجاد در کل چهره ای نچرال دارد و همین که دست به عمل های زیبایی و پلنگ کردن خودش نزده نسبت به خانومای دیگه بین هنرمندا نشون میده اعتماد به نفس بیشتری داره.

مارال فرجاد در مجارستان به تسخیر درآمد

اما مارال فرجاد در این مدت که به تنهایی در مجارستان زندگی کرد و به دور از وطن و خانواده بود و فعالیت هنری هم نداشت برای گذراندن شرایط سخت بیماری، گاهی به کنسرت های خارجی و یا فشن شو ها میرفت و عکس و فیلم هایی هم منتشر می کرد. 

وی مدت پیش در یک کنسرت موسیقی که شقایق نصرتی پیانیست ایرانی ساکن آلمان برگزار کرده بود حضور داشت.  مارال فرجاد در توضیح این کنسرت نوشت: حدودا یک ماه پیش به دعوت دوست عزیزم پریسا جعفر مقدم به کنسرت پیانو یک بانوی ایرانی که از آلمان امده بودن دعوت شدم. تمام سالن پر شده بود از نوای روح انگیز موسیقی، با لمس هر کلاویه توسط انگشتان پر توانش روح همه مدعوین را در تسخیر خود در می آورد.

مارال فرجاد در فشن شو!

البته این نخستین بار نیست که مارال در یک فستیوال هنری شرکت می کند او چندی پیش هم در هفته مد و فشن بوداپست شرکت کره بود (البته نه به عنوان مدل بلکه تماشاچی) و تصاویری از این فستیوال را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد البته با اینکه خانم بازیگر خودش روی سکوی نمایش حضور نداشت و در جایگاه تماشاگران نشسته بود اما تیپ و استایلی جذاب داشت و با برقع بلوچی اش بسیار جلب توجه می کرد.

ویدیو مارال از هفته مُد بوداپست

بیوگرافی مارال فرجاد

مارال فرجاد متولد مرداد 1361 در تهران، بازیگر است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته عکاسی است. اصالتا اهل مرند و ترک زبان می باشند. او بازیگر را از سال 1377 با حضور در مجموعه کت جادویی ساخته محمدحسین لطیفی در تلویزیون آغاز نمود. 

 

 
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار