تعطیلی مدارس 14 فروردین | تعطیلی ادارات 14 فروردین

مدارس و ادارات سه شنبه 14 فروردین 1403 تعطیل است؟

تاریخ جدید بازگشایی مدارس بعد تعطیلات نوروز 1403 اعلام شد. جهت اطلاع از اخبار جدید تعطیلی مدارس و ادارات این گزارش را مطالعه کنید.

مدارس و ادارات سه شنبه 14 فروردین 1403 تعطیل است؟

در حال حاضر سوالی که ذهن همه را درگیر کرده است تعطیلی مدارس و ادارات در تاریخ 14 فروردین است. اما آیا خبر تعطیلی مدارس و ادارت در چهاردهمین روز فروردین حقیقت دارد یا خیر؟ در ادامه این گزارش از سایت سبک زندگی به توضیح خبر جدیدی که مبنی بر تعطیلی مدارس و ادارت در روز 14 فروردین سال 1403 منتشر شده است می پردازیم.

تاریخ جدید بازگشایی مدارس بعد تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد.

 دانش آموزان تا پایان ۲۸ اسفند باید به مدرسه می‌رفتند.اما بیشتر دانش آموزان از تاریخ ۲۶ اسفندماه به مدارس نرفتند و مدارس به صورت نیمه تعطیل بود.

سیزده به در که همان روز طبیعت است مصادف است با روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ و ۲۱ رمضان ۱۴۴۵ و تعطیل رسمی است. با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان و اولیا در سفر هستند و در این فکر هستند که مدارس تعطیل می‌شود احتمال می‌رود که این روز تعطیل باشد، اما طبق هر سال مدارس از روز ۱۴ فروردین به صورت حضوری باز است.

آیا سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟

تا این لحظه دولت هیچ تصمیمی برای تعطیل رسمی اعلام کردن این روز نگرفته است؛ و مدارس و ادارات در روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ فعال هستند.

منبع: برترین ها
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار