تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

ادارات و مدارس این استان‌ها روز یکشنبه ۲۵ دی‌ تعطیل شدند | تعطیلی مدارس در این استان ها ؟

به دنبال افزایش سرما و کنترل مصرف سوخت ادارات برخی استان‌ها تعطیل شد.

ادارات و مدارس این استان‌ها روز یکشنبه ۲۵ دی‌ تعطیل شدند | تعطیلی مدارس در این استان ها ؟

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. تعطیلی مدارس شنبه و یکشنبه 23 و 24 دی اعلام شد. تعطیلی مدارس تهران تا اخر هفته گذشته به دلیل آلودگی و افزایش آلاینده ها اعلام شده بود. استان های فارس گیلان و گلستان و خراسان رضوی به دلیل شدت سرما و برودت امروز تعطیل شد. 

به نقل از رسانه‌ها ادارات و مدارس برخی استان‌ها فردا 25 دی تعطیل و دورکار شدند.

استان آذربایجان غربی:

مهدی محمدپور، رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: مدارس و آموزشگاه های علمی آزاد و مراکز آموزشی وابسته به این نهاد، روز یکشنبه ۲۵ دی ماه جاری هم غیرحضوری خواهد بود و امتحانات داخلی برگزار نمی‌شود.

استان سیستان و بلوچستان:

مجید محبی، مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: آموزش مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول در شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز و بخش نصرت آباد فردا یکشنبه به صورت غیرحضوری است.

استان خراسان رضوی:

محسن داوری، فرماندار مشهد گفت: مدارس، مهدکودکها و دانشگاهها و مراکز آموزش عالی تا پایان هفته جاری به صورت مجازی فعالیت خواهند کرد. همچنین طبق تصمیمات گرفته شده فعالیت ادارات در شهرستان مشهد برای فردا، یکشنبه ۲۵ دی ماه به صورت دورکاری خواهد بود.

استان سمنان:

محمد حمیدی، جانشین رییس ستاد مدیریت بحران استان سمنان گفت: تمامی ادارات، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی این استان فردا (یکشنبه) به صورت دورکار فعالیت می‌کنند. با توجه به اطلاع‌رسانی قبلی، فعالیت مراکز آموزشی (مدارس) در روز یکشنبه (۲۵ دی) به صورت غیر حضوری و امتحانات نهایی پایه دوازدهم نیز بر پایه برنامه قبلی به قوت خود باقی است و در زمان‌های اعلام شده برگزار خواهد شد. فعالیت تمامی مراکز ستادی دانشگاههای استان سمنان به صورت دورکار و تصمیم‌گیری در خصوص برگزاری امتحانات پایان ترم نیز بر عهده رییسان دانشگاه‌های استان است.

استان مرکزی:

مجتبی آل‌یاسین، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی گفت: ادارات این استان فردا (یکشنبه) بیست و پنجم دی‌ماه جاری به دلیل برودت هوا و ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف بهینه انرژی، بویژه گاز و برق و جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی دورکار شدند. با توجه به فصل امتحانات، فعالیت مراکز دانشگاهی با نظر ریاست دانشگاه ذیربط است و تمام دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستند امروز (شنبه) قبل از اتمام ساعات کار، تمهیدات و نظارت لازم در مراکز اداری، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، عمومی و بخش خصوصی را به عمل آورند.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار