شام | شام ساده | شام نونی | شام با نون

شام ساده چی بپزم؟ | لیست غذا برای شام ساده با نون و بی نون

به اتفاق هم با یک لیست کامل غذا برای شام ساده آشنا شویم. با نگاه کردن به این لیست‌ها دیگر ذهن‌تان درگیر نمی‌شود و با علاقه فراوان در کمترین زمان آشپزی می‌کنید.

شام ساده چی بپزم؟ | لیست غذا برای شام ساده با نون و بی نون

یکی از مهمترین دغدغه های خانم های خانه دار این است که باید روزانه دو مرتبه آشپزی کنند و این سوال که شام چی بپزم؟ از سوالاتی است که هر روز در ذهن شان عبور می کند، با پیگیری این مطلب دیگر لازم نیست به دنبال ایده برای شام باشید! وعده شام باید سبک باشد و قبل از ساعت 8 شب میل شود تا به خوبی هضم شده و خوابی راحت داشته باشید. اگر می‌خواهید لاغر شوید، به هیچ عنوان وعده غذایی شام را حذف نکنید. برای لاغری به جای غذاهای پرکالری، توصیه می‌شود از غذاهای سبک برای شام استفاده کنید. 

لیست غذا برای شام ساده:

رولت مرغ یا گوشت

ناگت مرغ یا شنیسل

لازانیا سبزیجات

خاگینه

اسنک کالباس

اشکنه

نودالیت

کله‌جوش

آب‌دوغ خیار

حمص

لیست غذا برای شام ساده با نان:

انواع کوکو

کله گنجشکی

یتیمچه

فلافل

سوسیس بندری

کشک بادمجان

میرزاقاسمی

انواع املت 

انواع کتلت

انواع بورانی

کباب تابه‌ای

همبرگر گوشت یا مرغ

پوره سیب‌زمینی

لیست غذای رژیمی برای شام:

عدسی

خوراک لوبیا چیتی

سوپ سبزیجات

انواع سالاد

تخم‌مرغ پخته 

فیله مرغ 

میگو و ماهی کبابی

پوره سبزیجات

غذای ساده و کم خرج برای شام:

لازانیا سبزیجات

خاگینه

اسنک کالباس 

اشکنه

نودالیت

کله جوش

آب‌دوغ خیار

حمص

لیست غذای سبک و مجلسی (بدون برنج) برای شام:

مرغ سوخاری

کوفته تبریزی

انواع کباب 

ماهی سوخاری

استیک مرغ 

شام

سوالات متداول در مورد اینکه شام چی بپزم؟

با مرغ برای شام چی بپزم؟ کوکو مرغ، رولت مرغ، ناگت مرغ، استیک مرغ، مرغ سوخاری، سالاد سزار و... از جمله غذاهای خوشمزه‌ای هستند که با مرغ پخته می‌شود.

شام با سیب زمینی چه بپزم؟ کوکو سیب‌زمینی، پوره سیب‌زمینی و دو پیازه آلو از خوشمزه‌ترین غذاهایی هستند که با سیب‌زمینی می‌توان تهیه کرد.

شام مجلسی بدون برنج چی بپزم؟ رولت مرغ یا گوشت، ناگت مرغ یا شنیسل، ماهی سوخاری، کوفته تبریزی و انواع کباب غذاهایی خوشمزه و مجلسی هستند که بدون برنج تهیه شده و می‌توانید از آنها برای مهمانی شام استفاده کنید.

شام سبک چی بپزم؟ آب‌دوغ خیار، حمص، نودالیت، کله جوش، سوپ سبزیجات و... از جمله غذاهای سبک برای شام هستند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

در نهایت ناگفته نماند که برای تهیه محصولات طبیعی و سالم همچون حبوبات ارگانیک، رب خانگی و... می‌توانید از فروشگاه اینترنتی سلوا کمک بگیرید. سلوا در زمینه فروش محصولات روستایی و طبیعی فعالیت می‌کند. حال اگر جواب سوال شام چی درست کنم را گرفته‌اید؛ لطفا نظرات خود را در مورد لیست غذا برای شام با ما و همراهان خبر ملت به اشتراک بگذارید.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار