اتباع غیرایرانی

محدودیت اتباع غیرایرانی/ تردد اتباع از مرز مهران ممنوع شد

بنا بر اعلام فرمانده قرارگاه اربعین فراجا در نظر گرفته شده است که اتباع بیگانه که ساکن کشور ایران اسلامی نیستند، جهت خروج از کشور و اعزام به کربلای معلی خود را به چذابه برسانند و از آن طریق از مرز خارج شوند.

محدودیت اتباع غیرایرانی/ تردد اتباع از مرز مهران ممنوع شد

جانشین معاون هماهنگ‌کننده و فرمانده قرارگاه اربعین فراجا با تاکید بر این‌که تردد اتباع غیر ایرانی از مرز مهران ممنوع است، گفت: اتباع بیگانه که ساکن کشور ایران اسلامی نیستند، جهت خروج از کشور و اعزام به کربلای معلی خود را به چذابه برسانند و از آن طریق از مرز خارج شوند.

سردار محمد شرفی امروز جمعه ۳ شهریور، در بازدید از سامانه مانیتورینگ در مرز مهران، اظهار کرد: با توجه به بازدید‌های صورت‌گرفته از مرز‌های شش‌گانه، تردد زائران خوشبختانه روان و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی با اشاره به این‌که در این ماموریت تمامی ظرفیت‌های پلیس در جهت تسهیل تردد زائران به کار گرفته شده است، تصریح کرد: از زائران خارجی مقیم کشور ایران می‌خواهیم تا از طریق مرز شلمچه عازم عتبات عالیات شوند.

فرمانده قرارگاه اربعین فراجا گفت: با هماهنگی‌هایی که با کشور عراق صورت گرفته، در نظر گرفته شده است که اتباع بیگانه که ساکن کشور ایران اسلامی نیستند، جهت خروج از کشور و اعزام به کربلای معلی خود را به چذابه برسانند و از آن طریق از مرز خارج شوند.

وی ادامه داد: به زائران توصیه می‌کنیم تا از عجله و شتاب بپرهیزند و ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، در مراجعه به شهر‌های مرزی، خودرو‌های خود را در پارکینگ‌های استاندارد پارک و از رها کردن خودرو‌ها در حاشیه جاده و داخل کوچه و خیابان خودداری کنند.

فرمانده قرارگاه اربعین فراجا گفت: با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و هماهنگی با سایر ارگان‌ها، در صدد اجرای اربعین سهل و آسان برای زائران هستیم و از آنان می‌خواهیم تا با توجه به گرمی هوا، ساعات پایانی روز را جهت خروج از مرز انتخاب کنند.

 

منبع: ایسنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار