هوای تهران| هوای تهران امروز| هوای تهران فردا

هوای تهران آمپر می‌چسباند | گرمای بی‌سابقه هوای تهران در روزهای آینده

اداره کل هواشناسی استان تهران از هوای گرم تهران در روزهای آینده خبر داد.

هوای تهران آمپر می‌چسباند | گرمای بی‌سابقه هوای تهران در روزهای آینده

خبرملت: هوای تهران در روزهای اخیر بسیار گرم بوده است. در بعضی از روزهای تابستان هوای تهران به 40 درجه بالای صفر می‌رسد. برخی از شهروندان تهرانی از شرجی شدن هوا همراه با گرمای هوای تهران خبر داده اند. در روزهای آینده هوای تهران بار دیگر گرم خواهد شد. تازه ترین خبر درباره هوای تهران را در ادامه می خوانید. 

اداره کل هواشناسی استان تهران از آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و تداوم نسبی هوای گرم طی این مدت خبر داد.

به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای پیش‌بینی عددی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، در ارتفاعات و نیمه جنوبی وزش باد شدید گاهی خیلی شدید و در نواحی مستعد با خیزش موقت گردوخاک با امکان انتقال گردو غبار از استانهای مجاور و کاهش موقت کیفیت هوا و دید افقی پیش بینی می‌شود.

امروز (۴ مردادماه) در ساعت‌های بعد از ظهر تا شب در ارتفاعات استان به‌ویژه شمال شرق گاهی بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

هوای تهران

هوای تهران در روزهای آینده

طی پنج روز آینده تداوم نسبی هوای گرم در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین و فرودگاه امام (ره) با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد گرمترین ایستگاه‌های استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌اند.

آسمان تهران فردا (۵ ‌مردادماه) قسمتی ابری، گاهی وزش باد، در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه ( ۶ مردادماه) صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و غبار رقیق و از بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار